Haul – Craftelier

Konečně jsem se dočkala a mám tu další balík z Craftelier! Craftelier je plný kreativních věcí a pomocníků. Pokaždé tam nacházím další a další věci, které určitě a strašně nutně potřebuji.

A co jsem si koupila tentokrát?

Nákupy, craftelier, nákupy..

Již dlouho jsem chtěla dobré razítkovací polštářky. Po očku jsem pokukovala po polštářcích Distress. A konečně jsem neodolala. Koupila jsem si rovnou 3 polštářky. Dva jsou menší modrý a černý a pak větší růžový, který je trošku jiný svým složením.

craftelier

Inkoust a šablony jdou skvěle k sobě. Stránka pak dostane úplně nový efekt. Chtěla jsem si to vyzkoušet a tak jsem si pořídila malou šablonku s kytičkami. S těmito šablony jde dělat ještě více než ji pouze používat na inkousty. Těším se až vše postupně objevím.

Abych ty inkousty neměla jen na šablonky, tak jsem si na Craftelier objednala i razítka. Konkrétně razítka od Happy Planner. Ta tavná pistole je hrozně roztomilá. 🙂

Ve svém wishlitu zde. Jsem zmiňovala, že jsem objevila značku Amelie Prager. Od této značky jsem si koupila několik věcí. Koupila jsem si Gesso, barvu na vodní bázi s křídovýme efektem v odstínu Aubergine a Ocean. A poslední věc co jsem si prozatím objednala od této značky je set barev.

Na Craftelier mají hodně druhů a značek scrapbookových papírů. Já jsem si objednala tento set různých geometrických tvarů.

craftelier

Od Happy Planner jsem si vzala ještě jedny samolepky a prozatím to budou asi poslední co si od nich koupím (uvidíme na jak dlouho mi toto vydrží).

A poslední věc jsem si na Craftelier koupila je věc kvůli které vlastně objednávka vznikla. Začala jsem si z Happy Planneru dělat diář a tisknu si do něj fotky. Tyto fotky vystřihuji přesně do rozměru, aby se vešly do boxíků. Tato raznice mi pomůže od neustále ho vystřihování a bude to přesně.

craftelier

Co vy máte v plánu v nejbližší době pořídit?

One thought on “Haul – Craftelier

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *