Můj planner koutek

Krásný kreativní den všem, v tomto článku bych se chtěla zaměřit na můj planner koutek. Místo, který je pro mě rájem.

Můj planner koutek se mi v hlavě tvořil už víc jak rok. Nejdříve jsem to zkoušela se stolem, který již byl v našem bytě při nastěhování, bohužel mi naprosto neseděl. Byl to starý stůl co měl ještě prostor pro stolní počítač a klávesnici. Delší kreativní sezení bylo u něj nepohodlné. Celkově jsme se prostě nekamarádily.

Chvilku jsem tento stav řešila prací na gauči a na konferenčním stolku až jsem si díky tomu blokla záda a ta práce také nebyla nic moc.

Jednou  jsem si přitáhla z balkonu stoleček a židličku do obýváku. To bylo skvělé, ale mít uprostřed obýváku neustále kreativní prostor také nejde.

A tak jsme se jednoho dne vydali do obchodu s nábytkem IKEA. Z internetu už jsem měla vybrané co tak asi chci a potřebuji, ale nechávala jsem to otevřené – co kdyby se objevilo něco lepšího.

Věděla jsem, že za to nechci vypláznout celou výplatu a také jsem brala v potaz to, že mi to nemusí vyhovovat.

Co jsem si tedy pořídila?

Základ tvoří stůl, který v té době byl dokonce ve slevě (bod pro mě). Nyní je za 499,- jmenuje se LINNMON a odkaz vám dávám zde. Cena je i s nohami. Vy si můžete udělat svou variantu třeba koupit dvě nohy a desku připevnit k jinému bodu. Nebo z boku desky dát komodu a z druhé strany nohy. Je to na vás.

Ke stolu patří židle, křeslo.. cokoliv na čem se vám bude dobře sedět a nebudou vás bolet záda. Vyzkoušela jsem si tam pár židlí a nakonec zvolila židli jménem SKÅLBERG zde.

Také jsem chtěla nějakou komodu. A tak jsem vybrala asi tu nejprofláklejší komodu co IKEA má a to je komoda ALEX – zde. Byla to dobrá volba, vejde se do ní hodně věcí. Časem možná dostane ještě kolegyni k sobě.

Tak to je takový základ co můj planner koutek obsahuje.

Můj planner koutek má ještě nástěnný organizér. Tento organizér je z Lidlu – zde. Ale mají ho i v IKEA. Lidl nenabízí další doplňky k tomuto organizéru, ale co jsem zatím zkoušela tak ty zakoupené v IKEA do toho zapadnou také. Organizér z Lidlu má dvě možnosti. Buď si ho dáte na zeď a nebo jako já pomocí nožiček připevníte na desku stolu.

Seznamte se můj planner koutek.

můj planner koutek

můj planner koutek

A jaký váš planner koutek? Na závěr jedna hádanka, kolik vidíte na fotce králíků?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *