Planner girl – nový eshop v českém rybníčku

POZOR! POZOR! Důležité plannerské hlášení. V plannerském rybníčku se objevil nový eshop s názvem Planner girl! A jak už název vypovídá nabízí plannerské nezbytnosti – tedy samolepky.

Plannerský blázen (jako jsem já) na něm najde spoustu originálních a praktických samolepek, které uvítá každá planner girl. Na výběr je několik druhů – plánovací, textové, dekorační  a pokud máte specifické přání majitelka se s vámi ráda domluví a udělá vám je na míru.

Kromě samolepek si můžete objednat rozdělovače, které dají vašemu diáři řád a štábní kulturu. Já rozdělovače v diáři používám velmi ráda. Dělím si s nimi měsíce a dále různá oddělení v diáři jako jsou finance nebo narozeniny.

Samolepky, které váš diář potřebuje má Planner girl

Od Planner girl jsem dostala k dispozici plánovací samolepky jakou jsou čísla, dny v týdnu, svátky, čísla týdnů a měsíce. Tyhle využívám při každém týdnu. Týdny si kreslím a tyto samolepky využívám jako značení.

Kraj listů používám jako prostor pro to-do nebo nákupní seznam. Pokud se mi nechce to kreslit nebo chci změnu používám právě na tyto věci vytvořené boxíky.

Samolepky od Planner girl jsou velmi dobře vyřezané a mají kvalitní papír. Ještě jsem se nesetkala se samolepkou, která by mi nešla sundat z papíru. To musím uznat jako plannerský blázen, kterému prošlo rukama mnoho a mnoho samolepek. Například číslicové samolepky pro označování dnů v týdnů jsou malinké (v případě, že máte špatné oči nebo chcete větší samolepky čísel tak nabízí i větší rozměr), ale to není nic s čím by si zkušený plánovač neporadil. Protože každý zkušený a zdatný má ve svém plannerském arzenálu pinzetu pro precizní práci.

Tak co říkáte na tuto novinky v našich kruzích? Už si plánujete objednávku? Pražáci mají také tu výhodu v osobním odběru a tak ušetří za poštovné = více samolepek!

Další plannerské články naleznete zde. 🙂 Do komentářů mi napište co vám na českých plannerských eshopech chybí za zboží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *