Wishlist – 5 věcí po kterých momentálně toužím

Krásný plánovací den všem, v dnešním článku nahlédneme do mého wishlistu, to je takový seznam přání. Konkrétně to bude TOP 5 položek, které bych si chtěla v budoucnu pořídit. Seznam je delší a tak ho budu muset rozdělit na více článků. Postupně budu doufám tyto položky odškrtávat.

Wishlist

Organizér na recepty

Ráda bych si pořídila organizér na recepty od Happy Planneru. Prozatím mám staré disky a tisknu si svou náplň. Následně pak listy s recepty laminuji, abych je neměla upatlané. Náplň jsem si vyrobila sama na počítači kompletně podle náplně v tomto organizéru. A tak můžu 100% říci, že mi tento styl vyhovuje. Tím pádem mám i potvrzeno, že to nebude vyhození peněz.

Raznice na papír

Ale na ledajaký raznice na papír! Tyhle raznice jdou rozdělit na dvě části a jsou magnetické. Díky tomu můžete s raznicí pohybovat po celém papíru a není to jen pro kraj jako klasické raznice. Ráda bych si s těchto raznic udělala celou sadu. Nabízejí od srdíčka po klasický čtverec.

wishlist

Pořádné nůžky

Ostré scrapbookové nůžky s nepřilnavým povrchem, to je sen. Pokud pak stříháte cokoliv s lepidlem třeba washi pásky, tak by se vám to nemělo přilepit na to ostří. Tím pádem pak tu zalepenost nepřenášíte na další projekty. Tyhle jsou konkrétně od značky Tim Holtz’s.

wishlist

AMELIE BY ORITA

Moje nová oblíbená scrapbooková značka. Pár věcí od nich už mám na cestě, ale stále je hodně věcí po kterých toužím. Tahle značka je mi hrozně sympatická, prostě mě učarovala na první pohled. Ještě uvidíme jak věci budou vypadat v reálu. Ale prozatím do TOP 5 jsem zařadila pěkné sracpbookové papíry právě od nich.

wishlist

 

Děrovačka pro Happy Planner

Po děrovačce k Happy Planneru toužím asi od roku 2017, ale stále nenastal čas si ji pořídit. Teď by se mi hodila i vzhledem k tomu, že do Happy planneru tvořím deník a tak mám představu, že papírové “suvenýry” budu právě do toho deníku děrovat a vkládat.

wishlist

Co je ve vašem Wishlistu?

Další články zde.

One thought on “Wishlist – 5 věcí po kterých momentálně toužím

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *