Týden v Happy Planneru 3.2.-9.2.2020

 

Krásný únorový víkend všem planner bláznům, závislákům, milovníkům diářů happy planner a kreativcům .

Vzpomínáte si na můj nový Happy planner? – odkaz tady. Přiznám se, že jsem chvilku přemýšlela na co ho nejvíce využít. Věděla jsem, že to nebude diář, který budu všude tahat s sebou. Takový už mám a na velké plánování mám druhý. A tak se zrodila myšlenka deníkového diáře. Sloupečky v Happy planneru se k tomu totiž přímo nabízí.

Happy planner jako deník

Tento systém stále u mě zatím vymýšlím a zlepšuji, ale aspoň tu bude zaznamenán svůj a deníku vývoj. Už jsem si na to objednala další serepetičky (to totiž bez toho nejde, že jo! ). Pak určitě udělám článek o tom co jsem si objednala.

happy planner

Vzhledem k tomu, že vyprávění se samolepkami po celých sloupcích mít nechci. Tak jsem si určila, že základ mi budou tvořit fotky. Což znamená pěkně dokumentovat celý týden, ať mám k dispozici minimálně na každý den jednu použitelnou fotku. Tady jsou fotografie tištěné na klasický papír do tiskárny. Mám novou tiskárnu a musím říct, že jsem překvapená kvalitou. Fotografiím prozatím patří prostřední řádek. Necítím se to mít cik cak nebo různě rozházené. Uvidíme, ale co vymyslím v dalších týdnech.

Ve spodním řádku je krátké shrnutí toho co se ten den stalo. Píšu to stylem “Milý deníčku…” stalo se to a to. Co jsme dělali nebo třeba co jsem vařila.

Protože stále trénuji krasopsaní tak horní řádek mi slouží jako takové cvičebnice. Najdu si citát, který se mi líbí a hodí se k danému týdnu. Na to mi nejvíce slouží Pinterest. Sledujete mě tam? 🙂 Odkaz na profil je zde, mám tam takovou všehochuť.

Se sloupcem pro poznámky si teď nevím rady. Měla jsem čtvrtku po výsekách z big shotu. A tak jsem si vzala obyčejnou tužku a ty vysekané tvary vybarvila. A vznikly krásní králíčci. 🙂 Co si tam píšete vy?

Použité samolepky jsou většinou z originálních samolepek Happy Planner, na doplnění je tam pár Molangů a jeden Harry Potter na koštěti a Dobby. 😀

Vedete si také deník?

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *