Organizace – komoda verze 1.

V článku o mém planner koutku jsem vám představila komodu Alex z Ikey. Tentokrát bych se chtěla zaměřit na samostatnou komodu a trochu ukázat jak ji mám nyní zorganizovanou.

Už teď vím, že teď jak ji mám dlouho nebude, protože očekávám do svého koutku novou hračku a pak mě čeká přeorganizace.

Teď se bavíme, ale o aktuální době takže jak to teď mám..

Komoda má 5 šuplíků. Nahoře na desce mám květinu v květináči. Obrázek, který jsem poskládala z kamínků a křišťálového králíka. Dále tam mám odložené diáře a psací bloky.

V prvním šuplíku (bráno od shora) mám zvýrazňovače od firmy Stabilo, ořezávátko, nějaké gumy a kancelářské sponky. Bělítka a lepidlo v rolleru což je nejlepší vynález! Izolepy, různé pásky a děrovačky. V zadní části šuplíku pak mám různé lepíky a další zvýrazňovače nebo náhradní tužky.

Druhý šuplík mají jen pro sebe washi pásky. Pokud někoho zajímají organizéry ve kterých washi pásky jsou. Tak všechny tyto šedivé organizéry jsou z Pepca, najdete je v oddělení věcí do kuchyně, protože to jsou organizéry na příbory. 😀

Pak mají další šuplík jen pro sebe samolepky. Z boxíků na šroubky jsem si udělala organizér pro samolepky, které chodí z aliexpressu v krabičkách. Pokud někdo uvažuje o tom, jak tyto samolepky skladovat tak toto se mi osvědčilo jako nejlepší. Ostatní samolepky co se prodávají po archách jsou buď v modrém nebo v šedém pořadači. Záleží na velikosti.

Předposlední šuplík patří papírům a vyřazeným věcem z diáře, jako jsou rozřazovače, které někdy ještě využiji – mám tam schované třeba vánoční. Také tam mám archiv již popsaných stránek. Různé penály a řezačku.

V posledním šuplíku mám embossovací pistoli, prášky na ní, ale také tam mám razítka a různé fixy.

Tak takhle nyní vypadá organizace v mojí komodě. Jsem zvědavá o kolik se to změní až budu psát aktualizaci v dalším článku.

V čem vy máte svoje kreativní potřeby?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *