Canon Zoemini Tiskárna – ideální věc na cesty

Při mém plánování cestovního deníku jsem se neubránila představě, že ten den co budu zapisovat zážitky budou rovnou tisknout fotky a lepit je přímo k příběhům. Začala jsem se tedy sbírat informace ohledně cestovních kapesních tiskáren. Během dvou týdnů jsem měla jasnou představu ohledně toho, kterou tiskárnu vlastně chci. Mou vyvolenou se stala Canon Zoemini.

Canon Zoemini

Tato tiskárna tiskne fotografie o rozměru 5×7,6 cm. Tiskárna Canon Zoemini se k telefonu připojí snadno přes bluetooth případně přes USB kabel. Ten složí také jako napájení. Je to velmi jednoduché spárovat tiskárnu a aplikaci.

Canon Zoemini

Tiskárna od firmy Canon měla nejvíce kladných recenzí ohledně kvalitních barev a vizualitě. Navíc tiskárna Canon Zoemini je s ostatními kapesnými tiskárnami výjimečná v tom, že nepotřebuje barevné náplně. Všechny údaje o barvách jsou vloženy do papírků a díky teplu co se děje v tiskárně se to projeví na papírek. Těmto papírkům se říká ZINK. Díky tomu papírky jsou jedinými výdaji co tato tiskárna má.

Canon Zoemini

Tiskárna v balení obsahuje nabíjecí kabel a 10 papírků. 20 jich bylo zdarma a já jsem si ještě dokoupila dalších 50, abych měla pořádnou zásobu. Canon Zoemini jsem si vybrala v rose gold barvě, protože mi přišla nejhezčí. Co jsem se dívala jde pořídit na tuto tiskárnu obal, já prozatím používám kapsičku z aliexpressu s melouny. Ve které vše mám pohromadě.

Canon Zoemini

Papírky jsou samolepící takže ihned po vytisknutí si je můžete kamkoliv nalepit.

Program pro tiskárnu Canon Zoemini je volně k stažený na iOS i Android. Program je skvěle intuitivní a můžete si s ním hrát. Obrázek různě upravovat, dávat text a měnit filtry. Můžete dokonce z jedné fotky vytisknout x menších fotek a postupně je poskládat jako koláž zpět do velké fotografie.

Canon Zoemini

S tiskárnou Canon Zoemini jsem si opravdu užila tvoření cestovního deníku a ještě užiju.

Canon Zoemini

Uvažujete o cestovní tiskárně nebo už nějakou máte? Dejte vědět do komentářů. 🙂

2 thoughts on “Canon Zoemini Tiskárna – ideální věc na cesty

  1. Ahoj, po dlouhém zvazovani zda koupit Canon nebo HP jsem zrovna včera objednala přesně tuhle Zoemini a moc se na ni těším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *